AÇIK ARTIRMA İLE SATILACAK 260 ADET TİCARİ ÜNİTE

İHALE ŞARTNAMESİNE BAŞVUR

KENTİN
YENİ FLORASI

Bahçekent Flora, hem şehrin tüm imkanlarını bir arada bulacağınız hem de doğayla baş başa kalacağınız bir yaşam sunuyor.

»

"KENTİN YENİ FLORA'SI"

Bahçekent Flora, hem şehrin tüm imkanlarını bir arada bulacağınız hem de doğayla baş başa kalacağınız bir yaşam sunuyor.

WWW.BAHCEKENTFLORA.COM

FIRSAT DUYURUSU

140.000 m2 şehir parkına komşu TİCARİ ÜNİTELER Emlak Konut güvencesiyle açık satışta!

WWW.CADDEFLORA.NET

×

Bahçekent’in Benzersiz Konuma Sahip Projesi…

Bahçekent, tıpkı Bahçeşehir ve Ispartakule gibi gayrimenkul yatırımların yoğunlaştığı, ulaşım imkanlarının zenginleştiği İstanbul’un yepyeni, gözde yerleşim bölgesi… Yakın gelecekte pek çok insanı kendine çekecek yatırımların yapıldığı Bahçekent’te bölgeye değer katacak proje; Cadde Flora yükseliyor!...

Cadde Flora, çevresinde yapılan yatırımlar sayesinde bölgenin bir çok çekim alanının ortasında yer alıyor. Örneğin; 160 bin metre kareye yayılan dev şehir parkıyla komşu! Diğer yandan projenin hemen karşısında hastane ve okullar inşaa edilecek.

Cadde Flora konumunun yanı sıra ulaşım imkanlarıyla da öne çıkıyor. Tem Otoyolu’na yakın mesafedeki proje, Delikkaya üzerinde inşaa edilmesi planlanan, TEM ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantısına yakınlığıyla da şehrin önemli iki aksı arasında yer alacak. Üstelik raylı sistem projeleriyle beraber ulaşım oldukça kolaylaşacak.

Kısaca Cadde Flora; konumuyla her geçen gün değerlenen, hayatın merkezinde sizlere alışveriş imkanı sunacak.